Strona glowna

Informacje o firmieOfertaCennikKontaktOdnosniki do stron


Biuro rachunkowe "Profit" prowadzi działalność usługową, w zakresie usług rachunkowo - podatkowych od 1999 roku. Biuro prowadzone jest pod nadzorem Joanny Schmelter - właściciel.

 

Firma posiada uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów 25439/01). Gwarancją bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług jest ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej "OC".

Biuro "Profit" zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowany personel. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, przez co bierzemy czynny udział we wszelkich odczytach jak również konsultujemy się w zakresie rachunkowości i podatków z biegłymi rewidentami.

Biuro "Profit" realizuje swe usługi także w formie outsourcingu - tj. usług zewnętrznych, szeroko i powszechnie stosowanych.
Ta forma usługi pozwala na zmniejszenie kosztów zleceniodawcy, który nie musi ponosic ich na: pomieszczenia, wyposażenie w sprzęt biurowy, komputerowy, specjalistyczne oprogramowanie, wszelkie koszty osobowe, w tym koszty urlopów i zwolnień lekarskich pracowników i inne. Zleceniobiorca ponosi przy tym pełną prawną __ i finansową odpowiedzialność za rzetelność swiadczonych usług. Gwarantuje to umowa zawarta pomiędzy zleceniodawcą __________ a wykonawcą usług, szczegółowo okreslająca ich zakres oraz zasady i warunki współpracy. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufnosci zarówno w trakcie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

W swej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie finansowo - księgowe i kadrowo - płacowe. Współprace z klientami dodatkowo ułatwia nam mozliwość przesyłania wszelkich danych niezbędnych do zarządzania jednostką za pomocą internetu.


Referencje: PDF[pdf] doc[doc]
ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Księgi rachunkowe
Podatkowe księgi przychodów i rozchodów
Obsługa kadrowo-płacowa
Rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego
Rozliczenia z ZUS
Rozliczenia roczne
Konstultacje na temat podatków i rachunkowości
Sporządzanie sprawozdań finansowych
Szkolenie w zakresie rachunkowości kadr i płac
Doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowści

 

Więcej informacji...»

 

Kontakt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie pytania dotyczące naszej działalnosci prosimy o kontakt wybierając dowolną z form komunikacji podanych w dziale kontakt.

Więcej informacji...»

powrót góra